r   e   k   l   a   m   a
reklama

Dni IT za tydzień na Politechnice Opolskiej

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Ruszyła rejestracja na bezpłatną konferencję Dni IT 2010, która już za tydzień, w dniach 20-21 kwietnia odbędzie się na Politechnice Opolskiej.

Dni IT 2010 to kolejna, szósta edycja znanej konferencji IT. Ma ona na celu propagowanie wiedzy z szeroko pojętej informatyki. Konferencja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród studentów, jak i specjalistów z różnych dziedzin informatyki. Dni IT dają możliwość spotkania się z przedstawicielami czołowych firm informatycznych oraz z najlepszymi specjalistami w branży. W agendzie tegorocznej konferencji znajdują się sesje prowadzone przez przedstawicieli takich firm jak MSI, IBM, Oracle, AMD czy Atmoterm, a także Opolskiej Akademii Kompetencji Microsoft.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o tegorocznych Dniach IT można znaleźć na stronie konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic