Do zakończenia konkursów w vortalu już tylko 10 dni!

Strona główna Aktualności

O autorze

Od początku września trwają w vortalu dobreprogramy dwa atrakcyjne konkursy z nagrodami. Do ich zakończenia pozostało już tylko 10 dni ale są jeszcze bardzo duże szanse na wygraną. Łączna pula nagród w obu konkursach to programy o wartości ponad 5000 zł!

Pierwszy z konkursów - I Ty możesz zostać redaktorem! - jest przeznaczony dla Czytelników vortalu, którzy czują się na siłach oraz mają ochotę podzielić się swoją wiedzą z innymi. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 15 października b.r. przesłać na adres redakcji, napisany przez siebie artykuł związany z tematyką vortalu. Wszyscy autorzy opublikowanych w vortalu artykułów zostaną nagrodzeni programami AntiVirenKit 2004 Professional (o wartości 153 zł). Na autorów trzech najlepszych czekać będą dodatkowo programy TopSecret Next Generation (o wartości 244 zł).

Drugi konkurs - Spróbuj szczęścia! - przeznaczony jest dla absolutnie wszystkich Czytelników vortalu. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy proste pytania aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Pula nagród to programy antywirusowe AntiVirenKit 2004 Professional, Norman Virus Control, Norton AntiVirus 2003 Professional; przeglądarki graficzne FotoOffice 2; programy KoktajlBar oraz pakiet do nagrywania płyt Nero. Warto spróbować szczęścia, to nic nie kosztuje, a nagrody czekają na nowych właścicieli :-) Konkurs Spróbuj szczęścia! trwa również do 15 października b.r.

W obu konkursach są jeszcze olbrzymie szanse na zdobycie nagród. Nieoficjalnie możemy zdradzić, że na pierwszy konkurs przeznaczyliśmy aż 10 programów AntiVirenKit 2004 Professional oraz 3 zestawy AntiVirenKit 2004 Professional i TopSecret Next Generation! Jak na razie z artykułów, które wpłynęły na adres redakcji tylko kilka kwalifikuje się do publikacji, więc warto spróbować swoich sił ;-) W drugim konkursie prawdopodobieństwo wygranej jest w dalszym ciągu o niebo wyższe niż np. w Lotto więc zachęcamy do udziału. Wystarczy poświęcić 5 min. aby poznać odpowiedzi na 3 pytania konkursowe.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie konkursowej. Nam pozostaje tylko życzyć szczęścia wszystkim uczestnikom :-)

© dobreprogramy
s