r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DoTrzechDych 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Dom

DoTrzechDych to oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Zapewnia dostęp do recenzji i opinii o winach w konkretnej kategorii cenowej.

Galeria programu

I choć jej nazwa sugeruje przedział w zakresie 30 zł to czasem w jej bazie znajdziemy też droższe odmiany. Wyszukiwać możemy na trzy sposoby. Pierwszy to tradycyjna lista najnowszych wpisów. Na podglądzie widzimy nazwę, kraj pochodzenia, cenę oraz sklep. To właśnie według sklepów możemy wyszukiwać wina w drugiej z zakładek. Na liście jest większość popularnych w kraju sieciówek.

Skorzystać możemy także z klasycznej wyszukiwarki. Do wyboru mamy kilka kryteriów takich jak np. kolor, kwasowość czy też kraj. Dzięki temu łatwiej będzie odnaleźć interesujące nas smaki. Wina ulubione możemy dodać do listy, tak aby później mieć do nich szybszy dostęp.

Recenzje są sporządzane przez redaktorów serwisu. Trzeba więc brać poprawkę na ich subiektywne opinie. Jeżeli ktoś jednak gustuje w takich alkoholach za pomocą aplikacji w szybki sposób będzie mógł zapoznać się z opiniami o nich.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Niezbędnik imprezowicza nie tylko na Sylwestra

35
OPROGRAMOWANIE 29.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Sylwestrowa noc ma to do siebie, że skłania do imprezowania do białego rana. Tylko co zrobić, gdy skończy się zaopatrzenie? Znaleźliśmy dla Was kilka aplikacji i stron, które pomogą poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych ;-) Gdzie szukać? czynne24h Portal i aplikacje czynne24h przyjdą z pomocą, gdy o nietypowej porze przyjdzie nam szukać punktu usługowego lub sklepu. W bazie znajdziemy nie tylko sklepy monopolowe, ale także apteki, przychodnie weterynaryjne, punkty gastronomiczne, pomoc drogową, a nawet kontakt z hydraulikiem i ślusarzem. Tę stronę warto mieć w zakładkach niezależnie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.