Dobra Zmiana Dobra Zmiana 1.0.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dobra Zmiana to gra zręcznościowa, stworzona przez polskie studio programistyczne z Krakowa. Zabawa mocno nawiązuje do sytuacji w polityce w Polsce.

W grze trafiamy na planszę, która jest złożona z krzyżujących się dróg przemieszanych z rysunkami charakterystycznych miejsc w miastach Polski, m.in. Krakowa, Warszawy i Gdańska. Sterujemy robotnikiem z firmy JanuszPol odpowiedzialnym za sprzątanie ulic, mającym pełne ręce roboty, bo na planszy co chwila wybuchają protesty i manifestacje. Trzeba po nich sprzątać tak, aby rozpalone opony nie uszkodziły jadących aut. Gdy usterkę złapią trzy auta, gra się zakończy i zabawę trzeba będzie zaczynać od nowa. Auta są też zagrożeniem dla życia naszego robotnika, a każda kolizja skończy się rozjechaniem sterowanej przez nas postaci.

W grze pojawiają się transparenty mocno osadzone w realiach polskiej polityki, np. "Lemingi, obudźcie się!" lub "500 zł tylko na grzeczne dzieci". To sprawia, że aplikację Dobra Zmiana można polecić wszystkim interesującym się krajową sceną polityczną: nie tylko tym zaangażowanym, ale też zachowującym dystans.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!