Dobry Początek - oferta dla każdej firmy

Strona główna Aktualności

O autorze

Współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO) należące do firmy Skulski Enterprises Polska, wprowadziło do sprzedaży pakiety z najczęściej używanymi i potrzebnymi w każdym przedsiębiorstwie programami. Oferta jest kierowana przede wszystkim do firm, które rozpoczynają działalność gospodarczą.

Pierwszy pakiet o nazwie Mini kierowany jest, jak sugeruje nazwa, do małych firm nie posiadających dostępu do Internetu. W skład pakietu wchodzą: program do fakturowania BizMaster, przeglądarka graficzna Irfan View, menedżer plików Total Commander, program do archiwizacji danych WinPSF oraz kompresor plików WinRAR. Dodatkowo do pakietu dołączane są darmowe programy takie jak: przeglądarka dokumentów PDF Adobe Reader, pakiet biurowy OpenOffice i inne mniejsze narzędzia. Cena pakietu jest niższa w stosunku do ww. pozycji kupowanych osobno o około 15% i wynosi 430 zł netto (524,60 zł brutto).

Drugi pakiet o nazwie Standard kierowany jest do małych i średnich firm, posiadających dostęp do Internetu. W jego skład wchodzą te same aplikacje co w przypadku pakietu Mini oraz dodatkowo: program do ochrony przed oprogramowaniem szpiegującym (spyware) Ad-aware SE Plus, program antywirusowy AVG AntiVirus, zapora sieciowa Kerio Personal Firewall, program pocztowy The Bat Professional oraz narzędzie internetowe zawierające m.in. filtr antyspamowy TrayHelper. Analogicznie jak w przypadku pakietu Mini, dodatkowo do pakietu dołączane są darmowe programy Adobe Reader, OpenOffice i inne mniejsze narzędzia. Cena pakietu wynosi 865 zł netto (1055,30 zł brutto).

Więcej informacji na ten temat można uzyskać na specjalnej stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
s