Dobry plan Dobry plan 1.8.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji Dobry plan, która została stworzona przede wszystkim z myślą o uczniach i studentach, możliwe jest szybkie stworzenie planu lekcji wraz z przypomnieniami. Nie ogranicza się on jednak tylko do tego, może bowiem posłużyć również do planowania terminów prac domowych, sprawdzianów oraz innych czynności.

Po uruchomieniu użytkownik otrzymuje dostęp do planu w formie kalendarza, na który może nanosić kolejne zajęcia. Te są określane za pomocą nazwy, długości trwania, a także godziny. Użytkownik może także wybrać typ (np. wykłady, laboratorium, seminaria), wprowadzić oznaczenie sali w jakiej się znajdują, a także wpisać nazwę nauczyciela z jakimi się odbywają. Każde z zajęć jest oznaczone wybranym kolorem, może także powtarzać się cyklicznie i być kopiowane w celu szybszego dodawania nowych danych. Widok kalendarza pozwala również na dodawanie czynności, które mogą być powiązane z danymi zajęciami np. pracy domowej do zrobienia w określonym czasie na określony przedmiot. Dodatkową funkcją jest przypominanie o czynnościach do wykonywania, a także dodanie do nich opisu tekstowego np. notatki. Aplikacja może synchronizować plan z wieloma urządzeniami w ramach danych przechowywanych w usłudze SkyDrive (wymaga dodatkowego zalogowania z poziomu aplikacji i przekazania aplikacji uprawnień).

W ramach ustawień użytkownik może zmienić domyślną długość lekcji (45 minut), a także domyślny kolor oznaczeń zajęć w planie. Ponadto możliwe jest ustalenie aktualnego tygodnia: A lub B. Aplikacja jest udostępniana za darmo, posiada interfejs w języku polskim i nie wyświetla reklam. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia i synchronizacji z taką samą aplikacją stworzoną dla interfejsu Modern UI w systemie Windows 8.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!