reklama

Dobrze grasz w Street Fightera? Już w sobotę druga tura eliminacji do turnieju!

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Umiesz spuścić łomot w Street Fighterze V i chcesz na tym zarobić? A może marzysz o karierze w e-sporcie? Już w najbliższą sobotę, 26 listopada odbędzie się druga tura eliminacji do turnieju Street Fighter V na konsolach PS4.

Rozgrywki odbędą się równolegle w dwóch lokalizacjach: Budda Play – Twój kawałek podłogi (ul. Białostocka 9, nieopodal Dworca Wileńskiego) w Warszawie oraz Hex we Wrocławiu (Stanisława Dubois 33/35, na północ od Rynku). Z każdych eliminacji zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców (w sumie czterech), którzy zagrają w wielkim finale w sobotę 10 grudnia w Warszawie w Budda Play – Twój kawałek podłogi. By wziąć udział, wystarczy o 11:00 stawić się w wybranym klubie i zapisać do zawodów.

Do wygrania nagrody za ok. 3000 zł, w tym świetny monitor BenQ ZOWIE RL2460, zaprojektowany specjalnie do grania na konsolach.

  • za 1 miejsce: 1000 zł oraz monitor BenQ ZOWIE RL2460
  • za 2 miejsce 800 zł
  • za 3 miejsce 400 zł

Monitor ma przekątną mierzącą 24 cale, rozdzielczość 1080p, ramki minimalizujące rozpraszające odbicia i wysoką stopkę, dającą duże możliwości ustawiania. Monitor oferuje unikalną możliwość podłączenia monitora do drugiego monitora (gniazdo HDMI out). Ciekawostką jest tryb Black eQualizer, który zwiększa widoczność w ciemnych scenach i pomieszczeniach, dzięki czemu gra się przyjemniej i można osiągnąć lepsze wyniki.

Stanowisko do walki to w efekcie dwa monitory RL2460 podłączone do konsoli PS4 i dodatkowo projektora wyświetlającego na dużym ekranie obraz dla publiczności. Platformę do gry zapewnia organizator, ale uczestnicy mogą korzystać z własnych dżojstików czy padów – wyłącznie przewodowych.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama