Dobrze grasz w Street Fightera? Zmierz się z najlepszymi już w sobotę!

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Myślisz, że dobrze grasz w Street Fightera V? Lubisz spuścić komuś łomot i chcesz na tym zarobić? Będzie ku temu świetna okazja już w najbliższy weekend. 29 października we Wrocławiu i Warszawie odbędą się eliminacje do turnieju w Street Fightera V na PS4.

Eliminacje odbędą się w dwóch lokalizacjach: Budda Play - Twój kawałek podłogi w Warszawie (ul. Białostocka 9, nieopodal Dworca Wileńskiego) oraz we Wrocławskim klubie Hex (Stanisława Dubois 33/35, na północ od Rynku). Pierwsza tura eliminacji została zaplanowana na 29 października, druga na 26 listopada. By wziąć udział, wystarczy o 11:00 stawić się w wybranym klubie i zapisać do zawodów. Rozgrywki ruszą o 12:00.

Z każdego turnieju zostaną wyłonione dwie osoby, które zmierzą się 10 grudnia w wielkim finale w Warszawie.

Warto wystartować, bo nagrody kuszą. W finale można wygrać:

  • za 1 miejsce: 1000 zł oraz monitor BenQ ZOWIE RL2460
  • za 2 miejsce 800 zł
  • za 3 miejsce 400 zł

Rozgrywki prowadzone są na konsolach PS4, joystickach HORI oraz monitorach BenQ ZOWIE RL2460 – monitor zaprojektowany do grania na konsolach. Monitor ma przekątną mierzącą 24 cale, rozdzielczość 1080p, ramki minimalizujące rozpraszające odbicia i wysoką stopkę, dającą duże możliwości ustawiania. Ciekawostką jest tryb Black eQualizer, który zwiększa widoczność w ciemnych scenach i pomieszczeniach, dzięki czemu gra się przyjemniej i można osiągnąć lepsze wyniki. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy