DocuFreezer 2.0

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DocuFreezer to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu skonwertujemy wybrane dokumenty i prezentacje do pliku zapisanego w formacie PDF.

Za pomocą opisywanego programu możemy konwertować pliki Worda, Excela czy PowerPointa, a nawet dokumenty zapisane w formacie HTML i XPS do PDF-a. Dostępne są ponadto inne sposoby konwersji – można konwertować dokumenty i wspomniane już PDF-y do plików graficznych, takich jak JPG, TIFF oraz PNG.

Wspomniana opcja ta wydaje się szczególnie przydatna, kiedy nie chcemy, by użytkownik, który ma zapoznać się z określonym plikiem, wprowadził w nim jakiekolwiek zmiany. Warto zaznaczyć, że dokument zapisany w formacie graficznym będzie prezentował się identycznie na każdym urządzeniu.

DocuFreezer oferuje możliwość konwertowania wielu plików jednocześnie. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie jeśli korzystamy z niej w celach niekomercyjnych. W przeciwnym razie na stronie producenta możemy zakupić odpowiednią licencję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 17.01.2017 12:52

Program bardzo słaby, lepiej nie pobierać tego badziewia. Pomija strony przy scaleniu, podnosi rozmiar pliku około 6 razy i dodaje znak wodny.

  #3 21.11.2016 12:46

Program całkowicie nieprzydatny – dodaje logo programu na każdej stronie dokumentu PDF.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 26.07.2016 21:02

@Anonim (niezalogowany): Ale ten program nie umożliwia konwertowania pdf do doc. Poczytaj jeszcze raz opis.

  #1 17.05.2016 10:37

Próbowałem przekonwertować PDF do doc, czy jakiegokolwiek innego dokumentu, który by można było edytować, ale dostępne fprmaty były formatami graficznymi, no i d**a, muszę ściągać jakiś ciężki soft dla jednego dokumentu.