Documents for Android Wear Documents for Android Wear 1.0.201123

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Documents for Android Wear to aplikacja, która pozwala przeglądać na smartzegarku z Androidem Wear dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i innych plików przechowywanych na Dysku Google.

Gdy zainstalujemy program, czeka nas krótka konfiguracja na smartfonie. Najpierw należy zalogować się na konto Google i przyznać aplikacji dostęp do odczytywania plików na Dysku Google. Możemy też wybrać źródła dokumentów, z których program będzie korzystał. Do wyboru mamy google'owy Dysk, a także pliki przechowywane w pamięci smartfonu.

Po wykonaniu tych kroków, możemy przejść do aplikacji na smartzegarku. W aplikacji znajdziemy listę ostatnio otwieranych przez nas dokumentów. Pliki możemy otworzyć (wówczas zostaną pobrane do pamięci smartzegarka) i przeglądać je, udostępniać z poziomu aplikacji, usuwać, a także przesłać do uruchomienia na smartfonie.

Wersja bezpłatna Documents for Android Wear jest mocno okrojona z funkcji, pozwala bowiem przejrzeć tylko pierwszą stronę wybranego dokumentu. Chcąc uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji, należy zapłacić nieco ponad 13 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!