r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Documents for Android Wear

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków

Documents for Android Wear to aplikacja, która pozwala przeglądać na smartzegarku z Androidem Wear dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i innych plików przechowywanych na Dysku Google.

Gdy zainstalujemy program, czeka nas krótka konfiguracja na smartfonie. Najpierw należy zalogować się na konto Google i przyznać aplikacji dostęp do odczytywania plików na Dysku Google. Możemy też wybrać źródła dokumentów, z których program będzie korzystał. Do wyboru mamy google'owy Dysk, a także pliki przechowywane w pamięci smartfonu.

Po wykonaniu tych kroków, możemy przejść do aplikacji na smartzegarku. W aplikacji znajdziemy listę ostatnio otwieranych przez nas dokumentów. Pliki możemy otworzyć (wówczas zostaną pobrane do pamięci smartzegarka) i przeglądać je, udostępniać z poziomu aplikacji, usuwać, a także przesłać do uruchomienia na smartfonie.

Wersja bezpłatna Documents for Android Wear jest mocno okrojona z funkcji, pozwala bowiem przejrzeć tylko pierwszą stronę wybranego dokumentu. Chcąc uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji, należy zapłacić nieco ponad 13 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.