r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dodatek Serca z Kamienia dla Wiedźmina 3 pojawi się w październiku także w pudełku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Fani Geralta z Rivii czekają na dwa płatne rozszerzenia dla Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, które mają zapewnić łącznie ponad 30 godzin dodatkowej wyśmienitej rozrywki. Studio CD Projekt RED ujawniło, że pierwsze z nich, czyli Serca z Kamienia, dostaniemy do rąk już 13 października. Co ciekawe, DLC doczeka się wydania pudełkowego. Znajdziemy w nim co prawda kod na pobranie cyfrowej wersji, ale też prawdziwe talie do gry w gwinta.

Za karty w pudełku z kodem przyjdzie zapłacić jednak blisko 80 złotych. Sam dodatek zaoferuje około 10 godzin zabawy, w trakcie których zdążymy poznać nowych bohaterów, potwory, a przy okazji też ponoć obiekt wiedźmińskich westchnień. Przebąkuje się coś o tajemniczych słowach runicznych, ale na razie brak szczegółów odnośnie tej gałęzi magii. Warto zaznaczyć, że o namacalne karty mogą starać się też wszyscy nabywcy Pakietu Dodatków. Należy tylko wypełnić odpowiedni formularz.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.