r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowe Układy Klawiatury 1.02

Strona główna Android Personalizacja Klawiatury

Aplikacja dodaje do systemu trzy nowe układy klawiatury, z których można skorzystać z klawiaturą zewnętrzną, podłączoną przez USB lub Bluetooth.

Nowe układy klawiatury to:

  • polski
  • arabski
  • grecki

Nowe układy znajdą się w ustawieniach w dziale Język → Klawiatura sprzętowa, który pojawia się po podłączeniu zewnętrznego urządzenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zmuś klawiaturę Bluetooth i Androida do pisania po polsku

23
25.11.2015  •  Anna Rymsza

Po podłączeniu klawiatury bezprzewodowej do tabletu z Androidem często zdarza się, że wcale nie wpisuje takich znaków, jakich się spodziewamy, klawisz na prawo od spacji nie zachowuje się jak Alt, a klawisze multimedialne robią co chcą. Jest kilka sposobów, które pozwolą poradzić sobie z tym problemem. Ich skuteczność zależy niestety od tego, ile modyfikacji producent sprzętu wprowadził do systemu. Pierwszym krokiem będzie oczywiście sprawdzenie, co można zrobić w systemie. W ustawieniach klawiatury systemowej znajdziemy dział poświęcony klawiaturze sprzętowej (Ustawienia → Język i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bander zwierz   9 #1 02.12.2015 03:23

Problem jest ogólnie taki:
Przy Bluetooth 4.0 "oszczędne" łącze gaśnie po kilku sekundach nieużywania i przy odnowieniu połączenia zaskakuje klawiatura bezogonkowa. Trzeba więc trzymać stale otwarte ustawienia i zmieniać klawiaturę po każdej chwili zastanowienia. Strasznie upierdliwe.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.