r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dog Whistle, Free Dog Trainer! 3.7

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt

Aplikacja Dog Whistle, Free Dog Trainer! przeznaczona jest dla osób, które są zaangażowanie w proces szkolenia lub tresury swojego psa.

Galeria programu

Program prezentuje się ładnie dla oka, wykonano go bowiem w nawiązaniu do google’owego języka Material Design. Znajdziemy w nim więc charakterystyczny przycisk do uruchamiania kluczowych funkcji, a także soczysty kolor przewodni aplikacji.

Zakres jej możliwości jest prosty, a jednocześnie dość ograniczony. W programie możemy bowiem uruchomić emitowanie dźwięku o natężeniu od 100 do 22000 Hz. Docierają one świetnie do psich uszu. W ten sposób możemy wykorzystać program Dog Whistle np. do nauki naszego psa różnych sztuczek, a także np. do wezwania go z powrotem do nas, gdy uciekł zbyt daleko. Twórcy programu deklarują również, że w niedługim czasie w aplikacji pojawią się materiały szkoleniowe, które pozwolą samodzielnie zająć się edukowaniem naszego czworonoga.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.