r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dog Whistle Training 300.1

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników zwierząt

Dog Whistle Training to aplikacja na smartfony z Androidem, która emituje dźwięki pomocne w procesie szkolenia lub tresury psów.

Galeria programu

Aplikacja pozwala wysyłać dźwięki o częstotliwości od 10Hz do 25KHz, o głośności od 0 do 80 dB. Takie właśnie dźwięki są dobrze wyłapywane przez psie uszy. W ten sposób możemy nauczyć naszego psiego przyjaciela, aby reagował na określony dźwięk w pożądany przez nas sposób. Jeden z sygnałów możemy określić na taki, dzięki któremu przywołamy psa z powrotem, inny będzie oznaczał, że czas wykonać określoną sztuczkę.

Warto jednocześnie pamiętać, że dźwięk wysyłany przez program Dog Whistle Training dla ludzkiego ucha może być nieznośny. Dlatego lepiej używać programu w takich warunkach, w których naszego psa nauczymy pożądanych reakcji, a przy okazji nie nadszarpniemy nerwów domowników lub współlokatorów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.