Dokończ Tekst Piosenki Dokończ Tekst Piosenki 3.0.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dokończ Tekst Piosenki to darmowa aplikacja w formie quizu muzycznego, która może spodobać się fanom teleturnieju Jaka to melodia? emitowanego przez TVP od 1997 roku.

Znasz ten utwór?

W odróżnieniu od telewizyjnego pierwowzoru, gdzie musieliśmy wykazać się znajomością podkładów muzycznych, tutaj – jak sugeruje nazwa – nasze zadanie polega głównie na dokończeniu tekstu danej piosenki.

Dla każdego

Przed rozpoczęciem zabawy musimy wybrać, czy wolimy polskie, czy też zagraniczne piosenki, a następnie określić tryb zabawy: dokończ tekst, zgadnij tytuł lub wykonawcę. Niektóre kategorie wskazują, że utwór będzie należał do określonego gatunku (pop, rock, hip-hop/rap, country), natomiast w innych umieszczono przybliżoną datę premiery hitu (np. lato 2017 roku).

Za darmo, ale…

Dokończ Tekst Piosenki jest aplikacją, która oferuje możliwość korzystania z podpowiedzi. Funkcja ta jest dostępna oczywiście za darmo, ale z czasem limit wskazówek może się wyczerpać – w takiej sytuacji albo poczekamy na odblokowanie kolejnych, albo skorzystamy z mikropłatności. Sięgając do portfela można również wyłączyć reklamy.

Najważniejsze cechy:

  • quiz muzyczny dla osób w każdym wieku
  • różnorodne kategorie
  • czytelny interfejs użytkownika
  • proste sterowanie
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!