r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dolphin Zero 1.3

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe

Dolphin to popularna mobilna przeglądarką internetowa. Ponieważ jest główna wersja, z każdą aktualizacją otrzymywała kolejne opcje, autorzy postanowili wydać wersję skupiającą się tylko na tym co istotne, tak powstał Delphin Zero.

Galeria programu

Delphin Zero opiera się na dwóch filarach: prostocie oraz prywatności. Nie znajdziemy tu rozbudowanych opcji, wtyczek, narzędzi znanych z innych popularnych przeglądarek. Nie ma tu nawet klasycznego menu ustawień. Dzięki temu program jest jedną z najszybszych dostępnych w Google Play i idealnie nadaje się do otwierania linków z innych aplikacji.

Ważnym elementem jest również prywatność. Delphin Zero domyślnie ma uruchomioną opcję Do Not Track, a do tego ustawioną wyszukiwarkę DuckDuckGo. Przy wyjściu z programu czyści dane użytkownika i usuwa treści zgromadzone w pamięci podręcznej.

Wszystko to otrzymujemy za darmo. Jeżeli szukasz szybkiego narzędzia do przeglądani sieci, które zarazem będzie stawiało mocny akcent na Twoją prywatność, Dolphin Zero idealnie wpisuje się w te założenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.