Dolphin Zero Dolphin Zero 1.4.1

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dolphin to popularna mobilna przeglądarką internetowa. Ponieważ jest główna wersja, z każdą aktualizacją otrzymywała kolejne opcje, autorzy postanowili wydać wersję skupiającą się tylko na tym co istotne, tak powstał Delphin Zero.

Delphin Zero opiera się na dwóch filarach: prostocie oraz prywatności. Nie znajdziemy tu rozbudowanych opcji, wtyczek, narzędzi znanych z innych popularnych przeglądarek. Nie ma tu nawet klasycznego menu ustawień. Dzięki temu program jest jedną z najszybszych dostępnych w Google Play i idealnie nadaje się do otwierania linków z innych aplikacji.

Ważnym elementem jest również prywatność. Delphin Zero domyślnie ma uruchomioną opcję Do Not Track, a do tego ustawioną wyszukiwarkę DuckDuckGo. Przy wyjściu z programu czyści dane użytkownika i usuwa treści zgromadzone w pamięci podręcznej.

Wszystko to otrzymujemy za darmo. Jeżeli szukasz szybkiego narzędzia do przeglądani sieci, które zarazem będzie stawiało mocny akcent na Twoją prywatność, Dolphin Zero idealnie wpisuje się w te założenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!