Dom Gratka Dom Gratka 1.0.3.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Jej zadaniem jest pomoc w wyszukiwaniu ofert sprzedaży i wynajmu mieszkań, działek, domów czy też lokali użytkowych. Dzięki filtrom i powiadomieniom pozwala być na bieżąco z nowo dodanymi ofertami.

Ekran główny programu składa się z trzech zakładek: menu, obserwowanych i historii. Z poziomu menu przechodzimy do wyszukiwarki. Dzieli się ona na dwa główne działy: do wynajęcia i na sprzedaż. W zależności od tego wyboru oraz określonego typu nieruchomości ustalamy dodatkowe wymogi. Gdy nasz filtr będzie gotowy, możemy przystąpić do wyszukiwania. Wyniki podzielono na 3 części: nowe, nieobejrzane i obejrzane. Wraz z mechanizmami dodawania do ulubionych i historii ułatwiają orientację w ogłoszeniach.

Oferty niczym nie ustępują wersji ze strony www. Zawierają zdjęcia, szczegółowe opisy oraz dane kontaktowe. Pozwalają dokładnie zapoznać się z informacjami, a także w szybki sposób skontaktować się. Zarówno filtry jak i ogłoszenia możemy dodawać do ulubionych. Podczas testów nie zawsze działały powiadomienia o nowych ofertach.

Interfejs programu dobrze wpisuje się w wytyczne modern. Obsługuje nie tylko wspomniane powiadomienia,ale i kafelki. Dodatkowo wygląda ładnie i działa stabilnie nawet na słabszych urządzeniach. Dom Gratka realnie potrafi ułatwić proces szukania mieszkania/domu oraz śledzenia ofert.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!