r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dom Gratka - nieruchomości 1.5.7

Strona główna Android Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe

Oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Jej zadaniem jest pomoc w wyszukiwaniu ofert sprzedaży i wynajmu mieszkań, działek, domów czy też lokali użytkowych. Dzięki filtrom i powiadomieniom pozwala być na bieżąco z nowo dodanymi ofertami.

Galeria programu

Ekran główny programu dzieli się na dwa główne działy: do wynajęcia i na sprzedaż. W zależności od tego wyboru oraz określonego typu nieruchomości ustalamy dodatkowe wymogi. Gdy nasz filtr będzie gotowy, możemy przystąpić do wyszukiwania. Wyniki podzielono na 3 części: nowe, nieobejrzane i obejrzane. Wraz z mechanizmami dodawania do ulubionych i historii ułatwiają orientację w ogłoszeniach.

Oferty niczym nie ustępują wersji ze strony www. Zawierają zdjęcia, szczegółowe opisy oraz dane kontaktowe. Pozwalają dokładnie zapoznać się z informacjami, a także w szybki sposób skontaktować się. Zarówno filtry jak i ogłoszenia możemy dodawać do ulubionych. Podczas testów losowo zawodziła stabilność aplikacji. Nie zawsze możliwe było wczytanie danych pomimo działającego połączenia sieciowego.

Interfejs programu wygląda archaicznie. Jest czytelny, ale wykonanie przypomina aplikacje tworzone z myślą o Androidzie 2.3. Irytować mogą także reklamy. Dom Gratka realnie potrafi ułatwić proces szukania mieszkania/domu oraz śledzenia ofert.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.