Domowe opowieści Małej Pandy Domowe opowieści Małej Pandy 8.48.00.04

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Domowe opowieści Małej Pandy to w pełni darmowa gra edukacyjna dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze piątego roku życia. Co istotne, podczas rozgrywki nie natkniemy się ani na reklamy, ani na mikropłatności.

O co tu chodzi?

W grze trafiamy do domu Małej Pandy, gdzie będziemy zajmować się wykonywaniem powierzonych nam codziennych obowiązków; nie zabraknie ponadto okazji do zabawy razem z mamą, tatą, babcią oraz dziadkiem. Domowe opowieści Małej Pandy to również szansa na to, by pobawić się ze swoimi zwierzakami, które można także nakarmić oraz wykąpać.

Nauka poprzez zabawę

Młodsi użytkownicy smartfonów i tabletów dowiedzą się, jak ważna jest pomoc innym członkom rodziny. Zaopiekują się młodszą siostrą, szczotkując jej włosy i robiąc piękny warkocz, przygotują ciasto dla mamy, zrobią tacie śniadanie, pomogą dziadkowi w pracach domowych, posprzątają w akwarium czy też przygotują laurkę dla swoich rodziców.

Po wszystkim, co czeka na dzieci w Domowych opowieściach Małej Pandy będą mogły one uwiecznić członków swojej rodziny na fotografii.

Najważniejsze cechy:

  • zupełnie za darmo!
  • gra edukacyjna dla dzieci do 5. roku życia
  • nauka poprzez zabawę
  • wykonuj obowiązki, pomagając członkom rodziny
  • pobaw się ze swoimi pupilami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!