r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Don Mattrick zostawia Microsoft i zostaje szefem Zyngi

Strona główna AktualnościBIZNES

Don Mattrick, wieloletni szef działu Interaktywnej Rozrywki w Microsofcie, w początkach czerwca tak dumnie prezentował konsolę Xbox One na Electronic Entertainment Expo, a potem dzielnie bronił ówczesnego jeszcze wymogu bycia podłączonym do Internetu, aby z niej korzystać, że aż trudno uwierzyć, iż już od 8 lipca obejmie on stanowisko samego CEO w firmie Zynga. Ma postawić na nogi mocno podupadający ostatnimi czasy interes.

Wychwalane są przeszło trzy dekady doświadczenia Mattricka w branży, zdolności zarządzania oraz utrzymania ogromnych przedsięwzięć, motywowania współpracowników do działania, zaś konsumentów do kupowania, a także orientowanie się w różnych gałęziach przemysłu — obeznanie w sprzęcie, oprogramowaniu czy infrastrukturach sieciowych. Dołączyłem do zespołu, gdyż wierzę, że pionierska wizja jego założyciela [Marka Pincusa] i misja połączenia świata za pośrednictwem gier dopiero się rozpoczęła. Zynga to świetna firma, która ma jeszcze do zrealizowania swój potencjał — zapowiada radośnie Don. Na razie nie będzie miał zastępcy w Microsofcie. Jego byli podwładni odpowiadać mają przed Stevenem Ballmerem, skupiając się na wypchnięciu Xboksa One na rynek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.