r   e   k   l   a   m   a
reklama

(Don't) Save the Princess na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy zmyślną łamigłówkę, w której mamy do czynienia z rycerzem, potworem i wołającą o pomoc księżniczką ;).

Jak to bywa w tego typu fabułach robimy wszystko co w naszej mocy, aby wyzwolić więzioną niewiastę. Chociaż nie - w (Don't) Save the Princess jest zupełnie inaczej. Cała uwaga gracza skupia się na tym, by dzielnego rycerza doprowadzić właśnie wprost w paszczę poczwary. Służą nam do tego przyciski ze strzałkami, przy pomocy których nadajemy kierunek ruchom zbrojnego na planszy. Strzałek jest ograniczona ilość, a do tego z układu na układ przybywa nieznośnych przeszkadzajek...

Grę (Don't) Save the Princess można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi takich tytułów jak Final Fantasy XIII - kolejnej odsłony znanej serii RPG-ów oraz Silent Hill: Shattered Memories, czyli reinkarnacji klasyka pod Wii. Warto również zainteresować się recenzją samodzielnego dodatku do trzeciego Red Alerta - Powstania.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii