Don't Sleep 4.54

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Don't Sleep to narzędzie, które zapobiega wyłączeniu systemu operacyjnego. Korzystając z niego nie musimy również obawiać się, że komputer zostanie zrestartowany, przejście w stan uśpienia lub hibernacji.

Program jest łatwy w obsłudze, więc mogą z niego skorzystać nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Wszystkie operacje w Don't Sleep wykonujemy z poziomu głównego okna aplikacji, gdzie mamy dostęp do wszystkich opcji. Jednym kliknięciem możemy zdefiniować, by system operacyjny nie został wyłączony czy też uśpiony. Istnieje także możliwość wskazania, do którego momentu (ustawienie daty i godziny) ma być aktywna dana blokada.

Don't Sleep nie obciąża komputera, a po ustawieniu wszystkich niezbędnych funkcji zostaje zminimalizowany do zasobnika systemowego. Narzędzie jest kompatybilne zarówno z nowszymi, jak i starszymi wersjami systemu operacyjnego Windows (98, NT, Me, 2000, XP, 2003, Vista, Server 2008, 7, 8 i 8.1).

Co istotne, Don't Sleep nie wymaga instalacji. Po pobraniu natychmiast możemy rozpocząć korzystanie z aplikacji, a w razie konieczności nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić ją w pamięci przenośnej (np. USB) i zrobić z niej użytek na innym pececie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 07.03.2018 13:37

@pilot67: Tak są dostępne z poziomu sterowania, ale zauważyłem że nie zawsze działają. Ja nawet jak mam ustawione wszystko na full i tak komputer po jakimś czasie się wyłącza i przechodzi w stan uśpienia :( Więc ten program to zbawienie. Dodatkowo jest on bardzo prosty w przeciwieństwie do WIndowsowego. W windowsie w takim jednym profilu trzeba powyłaczać kilkanaście elementów w zależności od tego czy jest podłączony czy nie.

pilot67   6 #2 06.03.2018 08:51

@sajmon17099: "Nie korzystam już z Windows, ale z tego co pamiętam to wszystkie te opcje były dostępne z poziomu menu zasilania, więc nie wiem po co jest ten program."

Tak było do Win7. Win10 i jego popaprani twórcy wiedzą lepiej co Ci jest potrzebne i przy każdej okazji zmieniają ustawienia profilu zasilania.

sajmon17099   8 #1 28.08.2017 12:10

Nie korzystam już z Windows, ale z tego co pamiętam to wszystkie te opcje były dostępne z poziomu menu zasilania, więc nie wiem po co jest ten program.