Don't Touch The Spikes Don't Touch The Spikes

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Don't Touch The Spikes należy do popularnego gatunku gier zręcznościowych, które łączą bardzo proste wykonanie i mechanizm rozgrywki z wysokim (wręcz irytującym) poziomem trudności.

Sterowanie w Don't Touch The Spikes ogranicza się do jednej operacji, dotykania ekranu w dowolnym miejscu gdy chcemy aby nasz ptak wzniósł się w górę. W przeciwieństwie jednak do takich tytułów jak Flappy Bird, nie poruszamy się wciąż przed siebie, a w zamkniętym pomieszczeniu. Na jego ścianach co pewien czas w losowych miejscach wyłaniają się kolce. Nasze zadanie polega na unikaniu ich i zbieraniu pojawiających się cukierków.

Tym co pozytywnie zaskakuje w Don't Touch The Spikes jest ilość dodatkowych elementów. Za zebrane w grze cukierki możemy nie tylko odblokować inne ptaki, ale również rozbudowywać swój park. Czeka na nas także kilka trybów rozgrywki. Dzięki temu gra może spodobać się nie tylko fanom ciągłego poprawiania wyników.

Don't Touch The Spikes dysponuje bardzo ciekawym wykonaniem graficznym, które sporo zyskuje dzięki spójności wszystkich elementów. Ponieważ tytuł dostępny jest za darmo znajdziemy w nim mikropłatności oraz irytujące reklamy. Nawet jeżeli Flappy Bird nie przypadł Wam do gustu, warto dać szansę Don't Touch The Spikes.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!