r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Don't be Patchman: pierwsza gra w sklepie Steam, która dostępna jest tylko na Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Tego jeszcze nie było. Na platformie Steam zadebiutowała gra Don't be Patchman, która dostępna jest tylko na Linuksa (i oczywiście linuksowego Steam OS-a). Nie jest to oczywiście żadna głośna pozycja za miliony, lecz dzieło niezależnego programisty, który uzbierał na nie na Kickstarterze raptem 27 tys. dolarów.

Dziwna, nieco schizofreniczna przygodówka w rzucie izometrycznym i czasie rzeczywistym wygląda oldskulowo i sympatycznie. Czy warto na nią wydać niemal 13 euro, musicie ocenić jednak sami, o ile korzystacie oczywiście z Linuksa. W ciągu miesiąca pojawić się mają jednak wydania gry na Windows i OS X.

r   e   k   l   a   m   a

Teraz gracze się jedynie mogą zastanawiać – czy Half Life 3 pojawi się wreszcie jako gra wyłącznie na Linuksa (i co za tym idzie, Steam OS-a)?

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.