r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Don't get fired! 1.0.29

Strona główna iOS Gry Strategiczne

Don't get fired! to gra dla osób, które chcą w nieco ironiczny sposób poczuć na sobie ciężką dolę pracownika współczesnej korporacji.

O tej grze można powiedzieć, że jest bardzo specyficzna, a jej twórcy zadbali o bardzo ciekawe, ironiczne poczucie humoru. Widać to już chwilę po zainstalowaniu, gdy zobaczymy pełną pikseli grafikę, rodem z bardzo starych gier komputerowych. Mnóstwo ironii mają też np. komentarze po zwolnieniu z pracy (np. "Pracowałeś za ciężko, nic nie zostało do zrobienia, musisz odejść", "Zachowaj wiarę w siebie, bądź pozytywny"), nawiązujące do szyderstw z coachingu i tzw. trenerów życiowych.

r   e   k   l   a   m   a

W grze kierujemy postacią, która trafia do Korei Południowej, deklarując spełnienie marzeń. Ale z poszukiwaniem pracy już tak wesoło nie jest. Grając, musimy się uzbroić w cierpliwość, bo nawet kilka razy możemy zostać odrzuceni na rozmowie kwalifikacyjnej. W końcu jednak się uda i trafimy do biurowego open space, na stanowisku marnie opłacanego stażysty. I musimy pilnie reagować na wezwania o pomoc dla koleżanek i kolegów, zdobywając pieniądze oraz doświadczenie. Cel jest prosty: podpisać umowę i piąć się wyżej w hierarchii korporacyjnej. Ale nawet najbardziej wydajna praca nie uchroni nas nagłym zwolnieniem, uzasadnionym często w bardzo kpiarski sposób. A wtedy nieudane rozmowy kwalifikacyjne zaczną się od nowa, co oznacza kolejne lekcje pokory i frustrację.

W grze wyświetlane są reklamy, które jednak można wyłączyć, płacąc jednorazowo ok. 4 zł. Z modułu mikropłatności możemy też skorzystać, aby kupić np. dodatkowe złote monety, dzięki którym nasza praca będzie bardziej wydajna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Appteka, MICASA, f.lux, BetterPoints i Time-Lapse Tool – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
OPROGRAMOWANIE 02.04.2016 | Anna Rymsza

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Appteka Aplikacja Appteka to pomysłowy sposób na kupowanie leków, także tych na receptę, znajdowanie tańszych zamienników i… odczytywanie legendarnego lekarskiego pisma przez farmaceutów. Wystarczy zrobić zdjęcie recepty. Zostanie ono wysłane i odczytane przez farmaceutę, a na tej podstawie w aplikacji pojawią się informacje o przepisanym leku i jego zamienniki, jeśli są dostępne. W aplikacji można przygotować…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.