Doodle Tanks Doodle Tanks 2015.425.1912.4649

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Doodle Tanks to kolejna odsłona popularnej serii, w której wcielamy się w twórcę stworzeń, bądź też rzeczy. Tym razem obszarem naszych odkryć i dokonań jest świat czołgów.

Mechanika rozgrywki nie odbiega od tej jaką znamy z poprzednich gier. Nasze zadanie polega na odpowiednim łączeniu elementów z dwóch kategorii, tak aby odkrywać nowe. W tym przypadku celem nadrzędnym jest stworzenie kolejnych modeli czołgów, poprzez odkrywanie elementów z których są zbudowane. Jak to wygląda w praktyce? Przykładowo, aby stworzyć nowy silnik, w jednej zakąłdce musimy wybrać kategorię wynalazców oraz jednego z nich i połączyć z narzędziami z drugiej.

Kombinacji jest sporo, a odkrywanie ich sprawia dużą przyjemność. Autorzy zadbali także o to, aby gra zawierała informacje i ciekawostki historyczne. Dotyczy to zarówno sprzętu jak i ludzi. Grafika jak i oprawa audio Doodle Tanks nie wybiegają poza standardy pozostałych tytułów z serii. Ponieważ nie ma tu presji czasu, grać możemy w dowolnym momencie. Niestety zabrakło darmowej wersji testowej. Jeżeli jednak lubicie gry ze świata Doodle, a do tego interesuje Was tematyka czołgów, nie będziecie zawiedzeni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!