r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Doodle Tanks 2.0

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Doodle Tanks należy do popularnej serii gier, w której naszym głównym zadaniem jest takie łączenie elementów, aby otrzymać nowy Tym razem jej tematyka dotyczy czołgów z czasu II Wojny Światowej.

Mechanika rozgrywki nie odbiega od tej jaką znamy z poprzednich gier. Nasze zadanie polega na odpowiednim łączeniu elementów z dwóch kategorii, tak aby odkrywać nowe. W tym przypadku celem nadrzędnym jest stworzenie kolejnych modeli czołgów, poprzez odkrywanie elementów z których są zbudowane. Jak to wygląda w praktyce? Przykładowo, aby stworzyć nowy silnik, w jednej zakąłdce musimy wybrać kategorię wynalazców oraz jednego z nich i połączyć z narzędziami z drugiej. W grze są mikropłatności, jednak dotyczą jedynie podpowiedzi.

r   e   k   l   a   m   a

Kombinacji jest sporo, a odkrywanie ich sprawia dużą przyjemność. Autorzy zadbali także o to, aby gra zawierała informacje i ciekawostki historyczne. Dotyczy to zarówno sprzętu jak i ludzi. Grafika jak i oprawa audio Doodle Tanks nie wybiegają poza standardy pozostałych tytułów z serii. Ponieważ nie ma tu presji czasu, grać możemy w dowolnym momencie. Niestety zabrakło darmowej wersji testowej, dodatkowo edycja dla iPadów jest oddzielną pozycją. Jeżeli jednak lubicie gry ze świata Doodle, a do tego interesuje Was tematyka czołgów, nie będziecie zawiedzeni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.