Doptrix Doptrix 1.0.5

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Doptrix udowadnia że czerpiąc inspiracje z Tetrisa wciąż można stworzyć ciekawe i oryginalne tytuły. Swoich sił z grą powinien spróbować każdy miłośnik zagadek logicznych.

Nasze podstawowe zadanie w polega na odpowiednim łączeniu klocków. Gdy zapełnimy nimi całą linię, ta niczym w Tetrisie znika. Doptrix oferuje nam 6 trybów zabawy oraz cztery rodzaje plansz (z czego 2 w wersji darmowej). Poszczególne tryby zmieniają zasady zabawy jednak ich trzon pozostaje niezmienny.

W Doptrix operujemy na dwóch planszach. Główna służy do zbierania wysłanych przez nas klocków. Możemy ją dowolnie obracać, ważne jest jednak zapamiętanie, że plansza nie ma krawędzi. Jeżeli wyślemy jakiś klocek, a ten na swojej drodze nie napotka żadnego innego, przeleci przez planszę, a my stracimy punktu. Na dole ekranu znajduje się pole, z którego wysyłamy elementy. Możemy je dowolnie przesuwać. Poszczególne tryby modyfikują lekko te założenia.

Tytuł w wersji darmowej pozwala na dobrą zabawę oraz zapoznanie się z zasadami. Jeżeli przypadną nam do gustu za niewielką opłatą możemy zakupić edycją płatną. Dzięki niej pozbędziemy się reklam oraz odblokujemy kolejne plansze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!