Doptrix Evolution Doptrix Evolution 1.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Doptrix Evolution to już nierozwijana, ale wciąż grywalna kontynuacja gry Doptrix. Oferuje nam te same tryby gry (bez alternatywnego), co w Doptrixie, inny interfejs, inne łamigłówki i skórki.

Zasady Doptrixa przypominają te znane z Tetrisa. Tutaj również musimy odpowiednio łączyć elementy, tak aby zapełnić jedną pełną linię co skutkuje jej usunięciem. W Doptrix Evolution operujemy na dwóch platformach. Główna służy do zbierania wysłanych przez nas klocków. Możemy ją dowolnie obracać, ważne jest jednak zapamiętanie, że plansza nie ma krawędzi. Jeżeli wyślemy jakiś klocek, a ten na swojej drodze nie napotka żadnego innego, przeleci przez planszę, a my stracimy punktu. Na dole ekranu znajduje się pole, z którego wysyłamy elementy. Możemy je dowolnie przesuwać. Poszczególne tryby modyfikują lekko te założenia.

Z powodu braku presji czasowej Doptrix Evolution bliżej do gry logicznej niż zręcznościowej. Poszczególne poziomy możemy traktować jak zagadki do rozwiązania. A tych pomimo wspomnianego braku wsparcia jest sporo. Gra będzie dobrą propozycją dla osób, którym przypadł do gustu model rozgrywki z oryginalnego Doptrixa i chcą zyskać kolejne plansze. Gra jest dostępna za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!