r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Doradca aktualizacji przygotuje telefon z Windows Phone na kolejne aktualizacje

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Choć oficjalna data premiery Windows 10 Mobile nie jest jeszcze znana, to Microsoft rozpoczął już przygotowania do wdrożenia najnowszej wersji swojego systemu mobilnego. Jednym z jego elementów jest wydanie aplikacji Doradca aktualizacji, która ma pomóc w odzyskaniu wolnej pamięci.

Działanie aplikacji dzieli się na trzy etapy. W pierwszym nadajemy jej uprawnienia odnośnie dostępu do chmury OneDrive oraz karty SD (jeżeli nasze urządzenia je wspiera). W drugim program sprawdza ilość wolnego miejsca, kasuje pliki tymczasowe, a w razie potrzeby przenosi pozostałe na kartę bądź do chmury.

W ostatnim etapie aplikacja UpdateAdvisor sprawdza czy są dostępne aktualizacje i informuje nas jak je pobrać. To wszystko jeżeli chodzi o jej działanie. Program będzie przydatny zwłaszcza użytkownikom z urządzeniami o niewielkiej ilości pamięci. Docelowo ma przygotować ich telefony na instalację Windows 10 Mobile. Doradcę aktualizacji (w sklepie pod nazwą UpdateAdvisor) znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.