r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Doritos Crash Course 2 za darmo na Xbox Live

Strona główna Aktualności

Łowcy okazji z Xboksami 360 w domu pewnie doskonale kojarzą bezpłatną grę zręcznościową Doritos Crash Course, wzorowaną trochę na telewizyjnych programach rozrywkowych, polegających na pokonywaniu torów pełnych przeszkód. Produkcja, mająca stanowić reklamę przekąsek rodem z Ameryki, potrafiła zapewnić naprawdę wiele zabawnych chwil przed konsolą i zyskała taką popularność, że zdecydowano się na kontynuację. Pomysł mocno rozwinięto w Crash Course 2, które oto pojawiło się na rynku Xbox Live. Naturalnie całkowicie za darmo.

Do przebycia dostajemy etapy w czterech nowych kolorowych sceneriach. Zawodnikiem, którego pomęczymy na torze, jest oczywiście nasze cyfrowe alter ego, czyli awatar z menu. Przyjdzie zdobywać mu różnorakie medale oraz poprawiać najlepsze czasy, usiłując przebić dokonania znajomych. Ciekawą nowością jest opcja porównywania przebiegu własnej partii z równoczesnymi poczynaniami trzech innych przyjaciół. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z pozostałymi domownikami bawić się wspólnie na podzielonym ekranie czy też rzucić komuś wyzwanie online.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.