reklama

Doritos Crash Course 2 za darmo na Xbox Live

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Łowcy okazji z Xboksami 360 w domu pewnie doskonale kojarzą bezpłatną grę zręcznościową Doritos Crash Course, wzorowaną trochę na telewizyjnych programach rozrywkowych, polegających na pokonywaniu torów pełnych przeszkód. Produkcja, mająca stanowić reklamę przekąsek rodem z Ameryki, potrafiła zapewnić naprawdę wiele zabawnych chwil przed konsolą i zyskała taką popularność, że zdecydowano się na kontynuację. Pomysł mocno rozwinięto w Crash Course 2, które oto pojawiło się na rynku Xbox Live. Naturalnie całkowicie za darmo.

Do przebycia dostajemy etapy w czterech nowych kolorowych sceneriach. Zawodnikiem, którego pomęczymy na torze, jest oczywiście nasze cyfrowe alter ego, czyli awatar z menu. Przyjdzie zdobywać mu różnorakie medale oraz poprawiać najlepsze czasy, usiłując przebić dokonania znajomych. Ciekawą nowością jest opcja porównywania przebiegu własnej partii z równoczesnymi poczynaniami trzech innych przyjaciół. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z pozostałymi domownikami bawić się wspólnie na podzielonym ekranie czy też rzucić komuś wyzwanie online.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało