r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dostęp POP3 w Yahoo! Mail będzie darmowy?

Strona główna Aktualności

Po tym, jak Windows Live Mail udostępnił darmowy dostęp do skrzynki poprzez protokół POP3 (niestety na razie tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, ale docelowo dla wszystkich) Yahoo! ze swoją hostowaną usługą pocztową zostało właściwie jedynym poważnym graczem na amerykańskim rynku nadal oferującym płatny dostęp via POP3. Być może jednak już wkrótce i to się zmieni.

Choć są to na razie czyste spekulacje, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Yahoo! przymierza się do uruchomienia bezpłatnego dostępu do skrzynki przez protokół POP3 dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Kliknięcie w link umożliwiający zakupienie takiej usługi skutkuje w tej chwili przekierowaniem na stronę z komunikatem informującym, że usługa nie jest w tej chwili dostępna w sprzedaży.

Udostępnienie bezpłatnego dostępu do POP3 byłoby bardzo rozsądnym posunięciem ze strony Yahoo! - POP3 nadal pomimo wielu wad i ograniczeń pozostaje najpopularniejszym protokołem odbierania poczty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.