Dots: A Game About Connecting Dots: A Game About Connecting 2.4.7

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dots: A Game About Connecting to bardzo prosta i szalenie wciągająca gra logiczna na urządzenia z Androidem. Podstawowym celem gracza jest łączenie kropek w tym samym kolorze w linie, co pozwala pokonywać kolejne plansze.

Pomysł na rozgrywkę w Dots jest wręcz banalnie prosty. Musimy bowiem łączyć kropki wg kolorów, tworząc pionowe lub poziome linie oraz kwadraty lub prostokąty. Do wyboru mamy kilka trybów rywalizacji: na czas (w określonym czasie musimy zdobyć jak najwięcej punktów), na ruchy (określona liczba ruchów i punktów do zdobycia), endless (można walczyć z kropkami do oporu) i challenges, w którym rozwiązujemy zadanie przygotowane przez twórców gry.

W Dots mamy do dyspozycji mikropłatności. Możemy kupić np. możliwość skrócenia czasu oczekiwania kolejną partię do rozegrania, gdy wyczerpiemy przydzielony limit. Ceny rozpięte są w przedziale od ok. 4 zł za pojedynczy zakup do ok. 52 zł za zakup wszystkich dodatkowych opcji przewidzianych przez twórców gry. Natomiast za 16 zł możemy kupić dostęp do nowych kolorów tła, dzięki którym nadamy wyglądowi aplikacji osobistego sznytu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!