r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dots: A Game About Connecting 2.4.7

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Dots: A Game About Connecting to bardzo prosta i szalenie wciągająca gra logiczna na iPhone'y oraz iPady. Podstawowym celem gracza jest łączenie kropek w tym samym kolorze w linie. To gra, przy której można spędzić bardzo długie godziny, całkowicie zatracając się w rozgrywce.

Galeria programu

Pomysł na rozgrywkę w Dots jest wręcz banalnie prosty. Musimy bowiem łączyć kropki wg kolorów, tworząc pionowe lub poziome linie oraz kwadraty lub prostokąty. Do wyboru mamy kilka trybów rywalizacji: na czas (w określonym czasie musimy zdobyć jak najwięcej punktów), na ruchy (określona liczba ruchów i punktów do zdobycia), endless (można walczyć z kropkami do oporu) i challenges, w którym rozwiązujemy zadanie przygotowane przez twórców gry.

W Dots mamy do dyspozycji mikropłatności. Możemy kupić np. możliwość skrócenia czasu oczekiwania kolejną partię do rozegrania, gdy wyczerpiemy przydzielony limit. Ceny rozpięte są w przedziale od 1 euro do 5 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.