Double Action: Boogaloo

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Double Action: Boogaloo to darmowa produkcja nie tylko potrafiąca zwrócić na siebie uwagę intrygującą nazwą, ale przede wszystkim wyśmienita propozycja dla fanów strzelanek wieloosobowych. Twórcy tego projektu postanowili przenieść do gry to wszystko, co najlepsze z azjatyckich filmów o policjantach oraz kultowego Matriksa i wzbogacić ją dodatkowo o pewne rozwiązania rodem z wyśmienitej serii Max Payne.

Technologia wykorzystana wcześniej przez Valve między innymi w Half-Life 2 znalazła świetne zastosowanie w niewiarygodnie dynamiczniej oraz rozrywkowej grze akcji. Tu nie liczy się wyłącznie bezduszne eliminowanie kolejnych przeciwników, biegających po przypominających rzeczywiste miejsca arenach. Trzeba to robić w odpowiednim stylu, rzucając się do przodu z pistoletami ze schodów, atakując nisko z wślizgu, po odbiciu od ściany czy po uruchomieniu spowolnienia czasu, co umożliwi lepsze przycelowanie.

Do wyboru jest zaledwie garść modeli postaci, za to zdecydowanie lepiej sprawy mają się z bronią. Są pistolety, Uzi, karabiny plus oczywiście granaty, zaś niektóre da się też nosić w obu dłoniach, aby tak siać postrach. Co ważne, prowadzić poszczególne starcia można zarówno ze standardowego widoku zza pleców bohatera, kiedy gracz ma lepszy wgląd w sytuację, jak również z ujęcia FPP. W tym drugim przypadku trudniej niemniej łączyć poszczególne kaskaderskie triki, tak istotne dla czerpania przyjemności z gry.

Poza standardowym strzelaniem do siebie, produkcja oferuje również między innymi zabawę w wypełnianie założeń misji, jak dotarcie w określone miejsce lub przeniesienie teczki pełnej pieniędzy z jednej strony mapy na drugą. Warto wypróbować każdą z pięciu dostępnych specjalizacji dla postaci, bowiem poszczególne z nich dają inne bonusy. Ogólnie jednak w Double Action należy po prostu bardzo dobrze się bawić.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1.7 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 8

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!