r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Double Fine zapowiada grę Hack 'n' Slash, czyli nie to, o czym teraz myślicie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Czytacie o projekcie nazwanym po prostu Hack 'n' Slash i na myśl przychodzi Diablo? Double Fine wyciąga z szuflady kolejny pomysł, w którym stawia na nogi wyobrażenia graczy. Zamiast mordować tutaj zimną stalą i czarami setki przeciwników w lochach, by zyskiwać coraz lepsze wyposażenie dla postaci, wcielimy się w elfa podobnego do Linka z serii The Legend of Zelda, który z użyciem swoich bardzo zaawansowanych zdolności hakerskich będzie naginał pod swe potrzeby mechanizmy rządzące kolorową krainą 2D.

To kolejny po Massive Chalice oraz Spacebase DF-9 projekt przygotowywany niejako na boku. Pojawić się ma w pierwszej połowie przyszłego roku. Na razie nie wiadomo o nim oficjalnie zbyt wiele, ale producenci zachęcają do zabawienia się w hakerów i szukania poskrywanych informacji na stronie oficjalnej projektu. Kilku dociekliwych powyciągało już pierwsze filmiki. W pierwszej kolejności należy się przyjrzeć wielkiej grafice w tle...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.