reklama

Double Fine zapowiada grę Hack 'n' Slash, czyli nie to, o czym teraz myślicie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Czytacie o projekcie nazwanym po prostu Hack 'n' Slash i na myśl przychodzi Diablo? Double Fine wyciąga z szuflady kolejny pomysł, w którym stawia na nogi wyobrażenia graczy. Zamiast mordować tutaj zimną stalą i czarami setki przeciwników w lochach, by zyskiwać coraz lepsze wyposażenie dla postaci, wcielimy się w elfa podobnego do Linka z serii The Legend of Zelda, który z użyciem swoich bardzo zaawansowanych zdolności hakerskich będzie naginał pod swe potrzeby mechanizmy rządzące kolorową krainą 2D.

To kolejny po Massive Chalice oraz Spacebase DF-9 projekt przygotowywany niejako na boku. Pojawić się ma w pierwszej połowie przyszłego roku. Na razie nie wiadomo o nim oficjalnie zbyt wiele, ale producenci zachęcają do zabawienia się w hakerów i szukania poskrywanych informacji na stronie oficjalnej projektu. Kilku dociekliwych powyciągało już pierwsze filmiki. W pierwszej kolejności należy się przyjrzeć wielkiej grafice w tle...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama