r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Double Fine znów atakuje Kickstartera — zbiera na Massive Chalice

Strona główna Aktualności

Po wielkim sukcesie zbiórki na grę przygodową w starym stylu, która zapoczątkowała modę na wyciąganie od fanów pieniędzy również przez bardziej znane zespoły deweloperskie, studio Double Fine wraca na Kickstartera po więcej. Rozpoczęło się gromadzenie funduszy na projekt Massive Chalice. Zainspirowane grami takimi jak X-COM, Final Fantasy Tactics czy Fire Emblem komputerowe dzieło strategiczne potrzebuje 725 tysięcy dolarów na realizację.

To dopiero początki akcji, a już uzyskano ponad połowę tejże sumy, więc sukces zbiórki jest praktycznie pewny. Autorska technologia 3D Buddha Engine posłuży do stworzenia ambitnego projektu, który umożliwi nam walkę z demonicznymi siłami na przestrzeni wieków. Jako nieśmiertelny władca przyjdzie nam przez lata jednoczyć terytoria rozległej krainy fantasy do przeciwstawienia się pradawnemu złu oraz wychowywać całe pokolenia wojowników, by stawić mu czoła. Rozgrywka generowana będzie losowo, więc za każdym razem inaczej potoczą się dzieje wybranych przez nas mężnych rodów. Massive Chalice szykowane jest w odsłonach dla Windowsa, OS X i Linuksa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.