r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Double Juggle 1.1.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Double Juggle to gra zręcznościowa dla użytkowników smartfonów oraz tabletów z Androidem, dzięki której można nauczyć się żonglerki.

Galeria programu

Pomysł na grę Double Juggle jest bardzo prosty. Zadaniem gracza jest takie manewrowanie dłonią po ekranie urządzenia, by stale podbijać opadające piłeczki. Jeśli nie zdążymy odbić choćby jednej, przegrywamy. A z każdą kolejną minutą w grze piłeczek pojawia się coraz więcej i jest dużą sztuką, aby nad tym zapanować. Ale warto próbować, bo za postępy w grze otrzymujemy punkty, za które będziemy mogli kupić nowe piłeczki do odbijania.

W Double Juggle możemy zalogować się do usługi Gry Google Play. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco zapisywać nasze postępy w rozgrywce, porównywać wyniki osiągane w grze z tymi, które wypracują nasi znajomi, a za kolejne odnotowane postępy zyskamy dostęp do nowych odznak i możliwości w grze.

W wersji darmowej gra wyświetla reklamy. Aby się ich pozbyć, należy skorzystać z wewnętrznego modułu płatności i zapłacić ok. 4 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.