Double Kick Heroes

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niełatwo być członkiem popularnego zespołu, zwłaszcza rockowego lub metalowego. Fani czają się wszędzie, gotowi nieoczekiwanie podbiec po autograf. A co by było gdyby zamienić ich na zombie? Na to pytanie odpowiada bezpłatna gra Double Kick Heroes. Stanowi ona połączenie strzelanki oraz produkcji muzycznej i na niesamowitą próbę wystawia każdą klawiaturę komputerową. Trzeba mieć to na względzie przy zabawie.

Kapela śpieszy się na koncert, ale może tam nie dojechać, jeśli któryś z nieumarłych ją dogoni. W rolę obrońcy grupy wciela się perkusista, dozbrojony w karabiny maszynowe. Rozgrywka sprowadza się do rytmicznego oddawania salw z lewej albo prawej mini armaty, w zależności od bliskości wroga. Kwestia wciśnięcia odpowiedniej strzałki kierunkowej, kiedy złota nutka doleci w oznaczone miejsce na pasku na dole ekranu.

Warto starać się perfekcyjnie trafiać w rytm, ponieważ owocuje to zwiększeniem tak mnożnika punktowego, jak też mocy strzałów. Do przejechania mamy kilka odcinków trasy i stopniowo wprowadzane są nowe, bardziej odporne rodzaje nieprzyjaciół. Ile zostało aktualnie do mety pokazuje samochodzik na górze. Ostatecznie liczy się nie tylko przetrwanie, lecz również wynik końcowy. Będziecie tu powracali bić rekordy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!