DoubleCAD DoubleCAD XT 5

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DoubleCAD XT to w pełni darmowy (również do zastosowań komercyjnych) program do wspomagania projektowania CAD, będący obecnie jedną z najlepszych alternatyw dla AutoCADa.

Program jest wysoce kompatybilny z najpopularniejszymi formatami projektów - DWG (AutoCAD w wersji R14-2009), DXF i SKP. Oferuje cały wachlarz funkcji i narzędzi, usprawniających tworzenie rysunków technicznych. Wśród nich znaleźć można m.in. dużą liczbę narzędzi do rysowania linii, łuków, krzywych i splajnów, własne style pędzla (do kreskowania obiektów), szybkie wymiarowanie, przezroczyste i gradientowe wypełnienie, automatyczne skalowanie pomiędzy rysunkami, spłaszczanie modeli 3D do widoków 2D i wiele więcej.

Narzędzie wyposażone zostało w szereg funkcji ułatwiających pracę z dokumentacją techniczną. Wśród nich znajdziemy m.in. inteligentny kursor, pozwalający wygodnie wprowadzać i edytować istniejące już dane, technikę priorytetyzacji, a także zaawansowane mechanizmy skalowania rysunków.

Olbrzymią zaletą DoubleCAD XT jest brak jakichkolwiek ograniczeń - czy to czasowych czy funkcjonalności.

Uwaga!

  1. Program jest w pełni darmowy, jednak wymagana jest bezpłatna rejestracja (za pośrednictwem formularza na stronie produktu), której efektem jest uzyskanie numeru seryjnego (wymaganego przy instalacji).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!