DownTester DownTester 1.30

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DownTester to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie do testowania szybkości połączenia z Internetem.

Program działa na bardzo prostej zasadzie, pozwalając użytkownikowi monitorować szybkość pobierania danych na bazie zdefiniowanych przez niego linków do plików. Możliwe jest dodawanie pojedynczych adresów URL, jak również plików zawierających cały ich zbiór. W ostatnim z przypadków DownTester automatycznie bada szybkość transferu poszczególnych plików - jeden po drugim, opcjonalnie z możliwością określenia ile czasu lub KB ma być przeznaczone na pobranie każdego z nich.

DownTester pozwala na wygenerowanie raportu zawierającego wszystkie zgromadzone informacje i zapisanie go na dysku komputera w postaci pliku tekstowego lub HTML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!