r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DownTester 1.30

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DownTester to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie do testowania szybkości połączenia z Internetem.

Galeria programu

Program działa na bardzo prostej zasadzie, pozwalając użytkownikowi monitorować szybkość pobierania danych na bazie zdefiniowanych przez niego linków do plików. Możliwe jest dodawanie pojedynczych adresów URL, jak również plików zawierających cały ich zbiór. W ostatnim z przypadków DownTester automatycznie bada szybkość transferu poszczególnych plików - jeden po drugim, opcjonalnie z możliwością określenia ile czasu lub KB ma być przeznaczone na pobranie każdego z nich.

DownTester pozwala na wygenerowanie raportu zawierającego wszystkie zgromadzone informacje i zapisanie go na dysku komputera w postaci pliku tekstowego lub HTML.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.