DownThemAll! 3.0.8

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DownThemAll! to zaawansowany akcelerator plików dla Firefoksa, będący jednocześnie jednym z najpopularniejszych rozszerzeń dla tej przeglądarki.

Stanowi ono ciekawą i znacznie bardziej rozbudowaną alternatywę dla mechanizmu pobierania danych wbudowanego w Firefoksie. Umożliwia pobieranie wszystkich plików lub obrazków umieszczonych na stronie internetowej, oferując przy tym wiele przydatnych funkcji i opcji konfiguracyjnych.

DownThemAll! pozwala na ściąganie wielu danych jednocześnie, wstrzymywanie i wznawianie pobierania w dowolnym czasie, określanie prędkości pobierania i ilości jednoczesnych połączeń. Rozszerzenie umożliwia także użycie metalinków lub dodatkowych mirrorów w celu pobierania danych z wielu serwerów jednocześnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #3 16.05.2018 11:40

Nadal wchodzi na przeglądarce Basilisk. Czasami taki Firefox retro bywa przydatny.

Maha   7 #2 11.01.2018 10:56

Niestety na ten moment rozszerzenie jest niekompatybilne z Firefox od wersji 57. Pojawił się jego 'zamiennik', ale jest oznaczony jako eksperymentalny, więc nie ma wyglądu, czy funkcjonalności (ściąga nietypowo, bo najpierw do wewnętrznego magazynu Firefoksa i na końcu przenosi do domyślnego folderu pobierania). No, ale wielowątkowość ma.
Multithreaded Download Manager
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/multithreaded-download-manager/

Bogdan_G   19 #1 26.06.2017 19:36

Ten dodatek jest niezbędny. Można pobierać nawet wielogigabajtowe pliki, czy obrazy iso. Lekki dodatek i tak ma być.