r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Downgrade Windows 7 w szczegółach

Strona główna Aktualności

Microsoft oficjalnie ujawnia szczegóły dotyczące możliwych ścieżek downgrade'u systemu Windows 7.

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia, że nabywcy systemu Windows 7 w wersji OEM będą mogli zainstalować i korzystać w ramach swojej licencji z systemu Windows Vista lub Windows XP. Ważną informacją jest jednak czas obowiązywania takich uprawnień - jedynie przez 6 miesięcy od daty premiery Windows 7.

Uprawnienia do downgrade'u dotyczą jedynie wybranych edycji systemu Windows 7 - podobnie jak w przypadku Visty, są to edycje Professional (wcześniej Business) i Ultimate. Downgrade możliwy jest do odpowiadającej edycji, czyli z Windows 7 Professional do Windows Vista Business lub Windows XP Professional, z Windows 7 Ultimate do Windows Vista Ultimate lub Windows XP Professional. W przypadku Windows XP do wyboru jest także wersja Tablet PC. Warto zwrócić też uwagę na fakt, że wybierając Windows XP Professional można zdecydować się na wersję 64-bitową (nie występuje ona jednak w polskiej wersji językowej).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.