Download Express Download Express 1.9.0.343

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Download Express to niewielki i nieskomplikowany program, mający za zadanie wspierać użytkownika podczas pobierania plików z Internetu. Umożliwia on ściąganie danych ze stron WWW oraz serwerów FTP z maksymalną możliwą prędkością.

Aplikacja charakteryzuje się prostym interfejsem graficznym i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Z jej pomocą możliwe jest wygodne pobieranie większych ilości plików, ich kolejkowanie, wstrzymywanie i wznawianie transferu, limitowanie liczby jednocześnie pobieranych plików czy też ograniczenie szybkości transferu dla wybranych pozycji na liście. W celu przyspieszenia pobierania Download Express daje nam możliwość segmentowania, czyli podziału pliku na mniejsze części.

Inne, oferowanie w programie funkcje to dźwiękowe sygnalizowanie o zakończonym pobraniu, możliwość kontroli antywirusowej pobranych danych (przy użyciu zewnętrznego oprogramowania zabezpieczającego), a także wsparcie dla serwerów proxy. Download Express potrafi współpracować z przeglądarkami internetowymi Internet Explorer oraz Firefox.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!