r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Download Express 1.9.0.343

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Download Express to niewielki i nieskomplikowany program, mający za zadanie wspierać użytkownika podczas pobierania plików z Internetu. Umożliwia on ściąganie danych ze stron WWW oraz serwerów FTP z maksymalną możliwą prędkością.

Galeria programu

Aplikacja charakteryzuje się prostym interfejsem graficznym i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Z jej pomocą możliwe jest wygodne pobieranie większych ilości plików, ich kolejkowanie, wstrzymywanie i wznawianie transferu, limitowanie liczby jednocześnie pobieranych plików czy też ograniczenie szybkości transferu dla wybranych pozycji na liście. W celu przyspieszenia pobierania Download Express daje nam możliwość segmentowania, czyli podziału pliku na mniejsze części.

Inne, oferowanie w programie funkcje to dźwiękowe sygnalizowanie o zakończonym pobraniu, możliwość kontroli antywirusowej pobranych danych (przy użyciu zewnętrznego oprogramowania zabezpieczającego), a także wsparcie dla serwerów proxy. Download Express potrafi współpracować z przeglądarkami internetowymi Internet Explorer oraz Firefox.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 03.12.2015 18:42

Dlaczego programu Download Express niema na stronie producenta?

Karol Kurczuk   10 #2 23.05.2014 00:27

Jak dla mnie bomba, jak pobierze poprawnie Open Office to napiszę recenzję :)

Unga Unga   5 #1 25.04.2014 17:48

Używałem Download Express przez kilka lat po czym poznałem Internet Download Manager który bije go na głowę ale sentyment pozostał bo program free i bardzo prosty w obsłudze. Dla mniej wymagających użytkowników polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.