Download Ninja Download Ninja Build 45

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Download Ninja to rozbudowane narzędzie, pełniące funkcje menedżera pobierania plików oraz aplikacji do zapisywania na dysku komputera klipów z serwisów typu YouTube. Skupia ono w sobie funkcjonalność, której próżno szukać w konkurencyjnych rozwiązaniach lub narzędziach wbudowanych w przeglądarki internetowe.

Program na pierwszy rzut oka zaskakuje przejrzystym i dopracowanym interfejsem graficznym, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Znajdziemy w nim funkcje kolejkowania, zatrzymywania/wznawiania pobierania, tworzenia harmonogramów pracy, ograniczania prędkości transferu i ilości jednocześnie pobieranych plików, wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść", a także menedżer haseł i obsługę serwerów proxy. Przy użyciu tego narzędzia usuniemy również trwale pobrane wcześniej dane.

Dodatkowo twórcy oddali w nasze ręce przydatną funkcję sekwencyjnego zapisu plików (umożliwiającego podgląd jego zawartości jeszcze przed pobraniem), segmentowania (podziału pliku na mniejsze części w celu przyspieszenia pobierania) oraz monitorowania zawartości schowka w celu "wychwytywania" linków. W Download Ninja nie zabrakło narzędzi do pobierania klipów wideo z serwisów takich jak YouTube, Vimeo czy SoundCloud (w sumie aplikacja obsługuje ponad 200 takich serwisów) oraz ich późniejszej konwersji pomiędzy różnymi formatami.

Download Ninja dostępne jest w formie samodzielnej aplikacji dla systemu Windows oraz jako rozszerzenie dla przeglądarek Google Chrome i Firefox.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ciekawy interfejs, lekki dla systemu
Pobiera z błędami
ocena użytkownika
09.08.2015 10:40 • Recenzja do wersji Build 33

Wszystkie archiwa które pobrałem programem w wersji "33" Pobrane były z błędami :/
Ciężko ustawia się kolejkę plików w porównaniu z dotychczasowo używanym przeze mnie programem IDM.
Ocena 1, ponieważ żaden atut programu nie jest w stanie zrekompensować błędnie pobranych danych.

Szybki, darmowy, lekki, monitoruje wszystkie popularne przeglądarki
Brak
ocena użytkownika
25.06.2015 20:23 • Recenzja do wersji Build 33

Program jest idealny. Szybki, lekki. Interfejs bardzo przejrzysty. Pobieranie filmów z niektórych serwisów wideo działa bez problemu. Program jako jeden z niewielu tego typu integruje się z Google Chrome. Jak dla mnie bezkonkurencyjny, idealna alternatywa dla jDownloader'a.