Doxillion 3.19

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Doxillion Document Converter to bardzo proste w obsłudze narzędzie do konwertowania dokumentów tekstowych. Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy: DOCX, DOC, HTML, ODT, PDF, RTF, TXT i XML.

Korzystanie z programu nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Wystarczy bowiem wybrać dowolny plik (lub cały katalog), określić format docelowy i rozpocząć operację konwertowania. Doxillion Document Converter oferuje możliwość konwertowania pojedyncznych dokumentów, ale może również pracować w trybie wsadowym, co pozwala na szybką zmianę formatu nawet tysięcy plików (opcja dostępna tylko w płatnej wersji Premium).

Poza opcją konwertowania dokumentów firmowych, Doxillion Document Converter umożliwia także zmianę formatu książek elektronicznych z EPUB lub MOBI na DOCX, PDF, HTML i inne. Narzędzie wyposażono w funkcję OCR, dlatego też dowolny obraz graficzny można przekształcić w plik tekstowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!