reklama

Dr. Blob's Organism na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w rubryce "Gra na weekend" pojawia się interesująca strzelanka, w której chodzi o powstrzymanie zielonej bakterii przed rozprzestrzenieniem się poza powierzchnię laboratoryjnego spodeczka.

Gracz do dyspozycji ma obracające się wokół spodka działo uzbrojone w szereg rozmaitych rodzajów broni np. karabin, miotacz ognia czy zamrażacz. Zielona substancja łatwo się nie poddaje, a że potrafi w szybkim tempie się rozrosnąć, to o ucieczkę poza obręb planszy nie jest trudno. Na szczęście mamy możliwość systematycznego uzupełnienia energii poprzez wychwytywanie pojawiających się tu i ówdzie plusików.

W czasie trwania rozgrywki na planszę przedostają się również inne niespodzianki, dzięki którym możemy wzmocnić siłę naszego ataku, a tym samym przyspieszyć przejście do kolejnego, trudniejszego układu.

Grę Dr. Blob's Organism można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami Pirata i jego Papugi, zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić