Dr. Cleaner Dr. Cleaner 3.2.0

Strona główna Mac Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program

Dr. Cleaner to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie, które znajdzie zbędne pliki, pozwoli łatwo odzyskać przestrzeń dysku Maca i przypilnuje, by programy zwalniały po sobie pamięć operacyjną.

Dr. Cleaner zagnieżdża się na górnej belce systemu i na bieżąco pokazuje stopień użycia pamięci. Potrafi także wskazać, które programy korzystają z największych zasobów.

Program monitoruje także przestrzeń dyskową Maca i informuje i tym, ile zajmują zbędne pliki (pozostałości po programach, pamięć podręczna, nieużywane kopie zapasowe, kosz i tym podobne). Pliki można szybko usunąć bądź skorzystać z bardziej zaawansowanego widoku, przyjrzeć się pojedynczym programom i zdecydować samodzielnie, które dane można usunąć. W tym widoku Dr. Cleaner pomoże też znaleźć największe pliki. Program pozwala również oznaczać pliki jako chronione i nie będzie próbował ich usuwać.

Jeśli Dr. Cleaner wykryje, że do kosza przeniesiony został program, automatycznie poszuka powiązanych z nim plików i usunie je razem z programem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!