r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dr. Cleaner 3.2.0

Strona główna Mac Narzędzia Odinstalowywanie programów

Dr. Cleaner to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie, które znajdzie zbędne pliki, pozwoli łatwo odzyskać przestrzeń dysku Maca i przypilnuje, by programy zwalniały po sobie pamięć operacyjną.

Dr. Cleaner zagnieżdża się na górnej belce systemu i na bieżąco pokazuje stopień użycia pamięci. Potrafi także wskazać, które programy korzystają z największych zasobów.

Program monitoruje także przestrzeń dyskową Maca i informuje i tym, ile zajmują zbędne pliki (pozostałości po programach, pamięć podręczna, nieużywane kopie zapasowe, kosz i tym podobne). Pliki można szybko usunąć bądź skorzystać z bardziej zaawansowanego widoku, przyjrzeć się pojedynczym programom i zdecydować samodzielnie, które dane można usunąć. W tym widoku Dr. Cleaner pomoże też znaleźć największe pliki. Program pozwala również oznaczać pliki jako chronione i nie będzie próbował ich usuwać.

Jeśli Dr. Cleaner wykryje, że do kosza przeniesiony został program, automatycznie poszuka powiązanych z nim plików i usunie je razem z programem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dr. Cleaner lepiej sprząta dysk, znajduje duplikaty

1
26.10.2015  •  Anna Rymsza

Dr. Cleaner to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie firmy Trend Micro, które znajdzie zbędne pliki, pozwoli łatwo odzyskać przestrzeń dysku Maca i przypilnuje, by programy zwalniały po sobie pamięć operacyjną. W najnowszej wersji 2.1.0 program dorobił się systemu znajdowania duplikatów, czyli kopii tego samego pliku, nawet jeśli mają różne nazwy. Program monitoruje także przestrzeń dyskową Maca i informuje i tym, ile zajmują zbędne pliki (pozostałości po programach, pamięć podręczna, nieużywane kopie zapasowe, kosz, duplikaty i tym podobne). Pliki można szybko usunąć bądź skorzystać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.