DrEryk 6.36.0

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DrEryk to aplikacja przeznaczona do organizacji pracy gabinetów lekarzy rodzinnych, placówek podstawowej opieki zdrowotnej, gabinetów internistycznych i pediatrycznych.

Posiada takie funkcje jak wydruki recept oraz prowadzenie i wydruki dokumentacji medycznej pacjenta, księgi ruchu chorych, oferuje również sprawozdania i posiada automatyczne sygnalizacje informujące lekarza o stanie pacjenta. Zawiera kilka baz danych i słowników, m.in. bazę leków dostosowaną do POZ zawierającą 17 tysięcy pozycji, bazę kodów ICD-10, bazę pacjentów, deklaracji oraz administracyjną kraju z kodami TERYT. DrEryk spełnia wszystkie wymagania Narodowego Funduszu Zdrowia z zakresu sprawozdawczości oraz inne wymagania narzucone przez przepisy obowiązujące świadczeniodawców.

Dodatkową zaletą aplikacji jest możliwość importu deklaracji pacjentów z innych programów np. KS-SWD, Pakiet Świadczeniodawcy.

Uwaga!

  1. Aby zalogować się do programu należy podać następujący login: km, oraz hasło: km.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #47 16.08.2018 12:30

Od pewnego czasu korzystam z elektronicznej formy dokumentacji medycznej używając programu Medfile dla gabinetów lekarskich i fizjoterapeutycznych. Muszę przyznać, że program jest świetny! Początkowo obawiałam się, że opanowanie programu zajmie mi wiele czasu – nic podobnego! Program stworzony jest w bardzo przejrzysty i intuicyjny sposób nawet dla osób nie podążających za dobą internetu i posiada wiele praktycznych funkcji. Posiadamy tzw. kalendarz, gdzie widoczny jest grafik zaplanowanych wizyt oraz wszelkie szczegóły wizyty, a także kompleksową bazę pacjentów, do której można dodawać nowych pacjentów oraz edytować ich dane w łatwy sposób w dowolnym momencie. Istnieje funkcja dodawania wielu gabinetów, co jest udogodnieniem, kiedy posiadamy większa ich liczbę. Można się z łatwością poruszać między bazą danych różnych gabinetów. Dużym atutem jest możliwość przypominania pacjentom o wizytach poprzez SMS jak też umożliwienie im rejestracji on-line.
Dodam, że warto ściągnąć również aplikację mobilną (dostępną zarówno na system Android jak i iOS), która jest niesamowitym ułatwieniem pracy w razie braku możliwości skorzystania z programu w gabinecie lub w trakcie wizyt poza gabinetem.
Polecam założyć darmowe konto i skorzystać z okresu próbnego bez jakichkolwiek zobowiązań.
Uważam, że aktualnie program jest najlepszy na rynku i naprawdę wart uwagi.

Komentarze do poprzednich wersji

  #46 16.01.2017 13:05

Polecam program! Bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze. Skutecznie ograniczyłem wydruk wszystkich papierków. Wszystkie druki aktualne wprowadzają w programie wszystko na bieżąco.

  #45 08.11.2016 20:16

Pracuję z programem od Lat ! Naprawdę gorąco polecam. Nowa baza leków aktualna jest w 100% mam w niej wszystko odpłatności cenę i czy dany lek jest dostępny w sprzedaży. Leki dla seniorów. Miła obsługa serwisu zawsze pomocna.

  #44 24.10.2016 16:44

@Anonim (niezalogowany): A co z bardzo małą i przez to nieczytelną czcionka. Nie chcę zmieniać ustawień w windows.

  #43 17.04.2016 22:11

@Anonim (niezalogowany): Ja też od kliku lat pracuje na Eryku i przyznam że wszystko idzie jak błyskawica, jeśli chodzi o wizytę lekarską to są szablony i cała dokumentacja z wizyty można użyć jako szablon dopisują jedynie zmiany np. w badaniu fizykalnym ( temp. ciała) nie trzeba papierkowo wszystkiego wypełniać tylko na koniec wizyty w Eryku można wydrukować ją na papierze recepturowym , postawić pieczątkę, podpisać i do teczki, takie przedwczesne rozwiązanie EDM. Bardzo polecam program dla lekarzy dla specjalistów AOS. Informatyk podmiotu leczniczego.

  #42 24.03.2016 11:22

@ifiona (niezalogowany): pracuję na obu tych programach ale Mmedica to dramat, wypisać skierowanie na kilka badań lab. to kilka minut z głowy - wszystko trzeba " z palca" a w eryku to tylko odfajkowanie badań.

  #41 23.09.2015 20:45

@anonim (niezalogowany): ten program jest również dla wpisywania pracy pielęgniarek, ambulatoryjna, srodowiskowa i rodzinna :)

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #40 11.08.2015 22:22

@ifiona (niezalogowany): Dziwne, niedawno instalowałem ten program w prywatnym gabinecie lekarskim i baza leków była jak najbardziej aktualna.

  #39 07.06.2015 13:54

DrEryk ma jeden poważny mankament - nieatualną bazę leków. I nikt nie jest zainteresowany żeby to zmienić. Zdecydowanie wolę MMedicę - z lekami nie ma żadnego problemu, a obsługa w tej chwili podobna do Eryka.

  #38 21.10.2014 15:48

Od niedawna w naszej placówce mamy Eryka i jak na razie jest dobrze. Łatwy do opanowania, okno wizyty bardzo przejrzyste. Z raportowaniem też nie ma większych problemów.
Polecam.

  #37 21.10.2014 15:45

Jestem użytkownikiem "Eryka" od roku. Program przypadł mi do gustu super rozwiązanie z szablonami na wizycie 3 kliknięcia i wszystko uzupełnione. Wszystkie instrukcje mają na swojej stronie http://www.dreryk.pl
Kontakt z asystą też super - pozdrowienia dla Pani Moniki :)

  #36 01.09.2014 12:06

@TouDick (niezalogowany): Gratuluję merytorycznej odpowiedzi...

  #35 30.04.2014 19:36

@Tomasz Więckowski (niezalogowany): a gdzie jest strona producenta ?

  #34 21.04.2014 09:48

@drStanley (niezalogowany): Świetny żart. Chyba Vikodin wyżarł ci mózg, że w ogóle porównujesz ten program z mMedicą... Jak porównywanie topora do tokarki.

  #33 06.01.2013 17:02

Korzystam z programu od 1998 r. Mimo pewnych wad (obsłga pracy pielęgniarki to tragedia, część lekarska OK) jest to najlepszy program do obsługi praktyki lekarza rodzinnego z jakim miałem do czyniania - mam porównanie z eZOZ i mMedicą, nie mam prównania z KAMSOFTem.

lukasz_547   1 #32 05.10.2012 10:37

Prosty i wygodny. Do malego gabinetu wystarczy.

  #31 11.07.2012 14:09

Obsługa i pomoc pierwsza klasa. Przedwczoraj miałem problem w sumie z mojej winy (zainstalowałem złą wersję i aktualizację), ale na szczęście szybko uzyskałem pomoc. Polecam

  #30 11.07.2012 12:12

Witam,
korzystam z programu już ponad rok. Jak do tej pory nie mam zastrzeżeń, program jest często aktualizowany i dostosowywany na bieżąco do wymogów NFZ. Kontakt z helpdeskiem również nie jest problemem. Zamieszczona tutaj wersja jest już mocno nieaktualna, ale spokojnie można pobrać nowszą ze strony producenta. Polecam!

  #29 27.04.2012 14:13

Polecam panel dla stomatologów. Wbudowany słownik ICD-9 ułatwia pracę, oprogramowanie jest bardzo łatwe i przyjazne w codziennym użytkowaniu. Świetnie zrobiony diagram uzębienia! Podoba mi się także możliwość podczepienia do elektronicznej karty pacjenta RTG zęba bądź całej szczęki. Pozdrowienia dla wszystkich zębologów :)

  #28 27.04.2012 12:25

Strasznie stary wis związany z wpisywaniem wyników badań. Dziś jest już ErLab pełny automat realizujący to we współpracy z większością laboratoriów w Polsce. Wyróżnia to drEryka z konkurencji.
System ErLab służy do automatycznej i bezpiecznej obustronnej wymiany danych z laboratoriami analitycznymi. Lekarz za pośrednictwem systemu ErLab wysyła skierowania na badania analityczne do współpracującego laboratorium, po wykonaniu analiz wyniki są niezwłocznie i automatycznie udostępniane lekarzowi - wpisane do elektronicznej karty pacjenta.
Polecam, eliminuje błędy ludzkie przy wprowadzaniu, oszczędza czas i pieniądze na dodatkowy etat.