DrWidget Baza Leków DrWidget Baza Leków 4.8.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków
Pobierz program
lub zeskanuj:

DrWidget Baza Leków to aplikacja opracowana przez polską firmę farmaceutyczną Polhparma. Służy jako baza leków, produktów farmaceutycznych oraz suplementów diety, w której znajdziemy blisko 15 tysięcy pozycji. Lista jest aktualizowana codziennie, co sprawia, że użytkownik może liczyć na sprawdzone i świeże dane.

Po zainstalowaniu, aplikacja pobiera bazę danych na urządzenie, dzięki czemu możliwe jest wyszukiwanie leków nawet bez dostępu do internetu. Program pyta też użytkownika o to, czy jest lekarzem, baza wiedzy dla specjalistów zawiera bowiem dodatkowe informacje o preparatach.

W aplikacji znajdziemy szczegółowe informacje o każdym wyszukiwanym produkcie, w tym jego aktualną cenę (wraz z danymi, czy jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia) i wygląd opakowania, co może być przydatne podczas zakupów w aptece. Dowiemy się też o jego składzie chemicznym, zasadach działania, sposobach aplikowania leku, interakcji z innymi środkami, o potencjalnych skutkach ubocznych oraz o wpływie na organizm kobiet w ciąży. Są to więc standardowe dane, które na ogół znajdujemy na ulotce dołączonej do leku lub suplementu diety, ale podane w przystępny sposób.

Program DrWidget Baza Leków jest darmowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!