r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DrWidget Baza Leków 4.0.9

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków

DrWidget Baza Leków to aplikacja opracowana przez polską firmę farmaceutyczną Polhparma. Służy jako baza leków, produktów farmaceutycznych oraz suplementów diety, w której znajdziemy blisko 15 tysięcy pozycji. Lista jest aktualizowana codziennie, co sprawia, że użytkownik może liczyć na sprawdzone i świeże dane.

Galeria programu

Po zainstalowaniu, aplikacja pobiera bazę danych na urządzenie, dzięki czemu możliwe jest wyszukiwanie leków nawet bez dostępu do internetu. Program pyta też użytkownika o to, czy jest lekarzem, baza wiedzy dla specjalistów zawiera bowiem dodatkowe informacje o preparatach.

W aplikacji znajdziemy szczegółowe informacje o każdym wyszukiwanym produkcie, w tym jego aktualną cenę (wraz z danymi, czy jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia) i wygląd opakowania, co może być przydatne podczas zakupów w aptece. Dowiemy się też o jego składzie chemicznym, zasadach działania, sposobach aplikowania leku, interakcji z innymi środkami, o potencjalnych skutkach ubocznych oraz o wpływie na organizm kobiet w ciąży. Są to więc standardowe dane, które na ogół znajdujemy na ulotce dołączonej do leku lub suplementu diety, ale podane w przystępny sposób.

Program DrWidget Baza Leków jest darmowy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Weź pigułkę! Aplikacje dla biorących leki

27
OPROGRAMOWANIE 12.01.2016 | Anna Rymsza

Hipokrates mówił swoim uczniom, by uważali na pacjentów, którzy często kłamią, że przyjmują zalecone im leki. Różne źródła podają, że w Polsce tylko 65% chorych przyjmuje leki regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarza. To oczywiście prowadzi do różnych problemów, od uszczerbku na zdrowiu, po straty finansowe. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn, od zbyt wysokich cen wielu preparatów, po zwykłe „ja wiem lepiej”. Jeśli powodem jest nieuwaga lub brak systematyczności, można problem rozwiązać z pomocą jednej z opisanych poniżej aplikacji. Weź pigułkę! Moje Leczenie Moje Leczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.